تماس با بخش فروش

جهت خرید برنج عنبربو لطفا با مدیریت وب سایت برنج گستر تماس بگیرید:

آقای بهداروند:

انواع برنج عنبر بو

شناسه: 8 آخرین ویرایش: چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398

برنج عنبربو استان خوزستان یکی از نادرترین و بهترین برنج ها در کل ایران و خاورمیانه می باشد که به خاطر ویژگی های منحصر بفرد این نوع برنج مورد توجه تمام ایرانیان و مسافران و تاجران واقع شده است.

برنج عنبربو علاوه بر سالم بودن و طبیعی بودن، با عطر و بوی خوش آمیخته شده است و تمام مسافران نوروزی در داخل کشور و توریستها خارجی که به استان کهن و قدیمی خوزستان سفر کرده، در هنگام صرف نهار و شام در رستورانها و هتل ها و سالن های غذاخوری منازل بومی این استان از مصرف این نوع برنج لذت می برند.

برنج عنبربو همراه انواع کباب ها و انواع خورشت ها صرف میشود.

انواع برنج عنبر بو

برنج عنبر بو چند نمونه دارد و بستگی به نوع چلتوک و نوع برنج آن دارد که بعضی ها از این نوع برنج های ریز و درشت و بو دار و شکسته یافت میشود که برنج عنبربو عرضه شده در فروشگاه برنج گستر از نوع بهترین برنج عنبربو می باشد که بدون شکستگی و پاک شده با دستگاهای پیشرفته و لیزر شده میباشد.

اگر هنگام کاشت شلتوکهای برنج را با دست در زمین بکارند به این برنج در اصطلاح محلی تیلکی گفته میشود که برنجی سفید و دارای دانه های بلند میباشد. برنجهای تیلکی بهترین نوع برنج عنبربو میباشند اما اگر شلتوکها را بر روی زمین بپاشند، برنج با دانه های شکسته بدست می آید که به آنها برنج های درجه دو و سه گفته میشود.

خرید برنج عنبربو درجه یک

فقط یکبار سفارش این نوع برنج عنبربو را از ما بخواهید و بامصرف این برنج عنبربو طعم خوشِ و لذت غذاهای ایرانی بر روی سفره های ایرانی فقط و فقط با برنج عنبربو ما امتحان کنید.

کیفیت، تمیزی، ضمانت، اعتبار، اعتماد و سابقه را از ما بخواهید.