تماس با بخش فروش

جهت خرید برنج عنبربو لطفا با مدیریت وب سایت برنج گستر تماس بگیرید:

آقای بهداروند:

برنج عنبربو، سوغات خوراکی استان خوزستان

شناسه: 7 آخرین ویرایش: چهارشنبه 29 اسفند 1397

برنج عنبربو خوزستان یکی از بهترین برنج های بی نظیر و خوشمزه دنیاست که عمدتا در شرایط آب و هوایی استان خوزستان کشت میشود. برنج عنبربو با طعم و بوی عالی برای تمام مردم خوزستان برنجی کهن و قدیمی است که مصرف آن را ب هتمام مردم به عنوان یک محصول پر انرژی و پر مصرف خانوار در هر خانه ایرانی توصیه میشود.

این برنج انقدر خوش طعم است که برای تمام دوستان و مهمانهای خارجی از استان خوزستان که به این استان می آیند و برای اولین بار مصرف برنج عنبربو را برای دوستان و اقوام سِرو می کنند این برنج از طعم و بوی خوش آن لذت می برند به طوری که در طول اقامت از این برنج مصرف میکنند.

افراد غيربومی خارج از خوزستان از این برنج خاطره خوبی دارند و دوست دارند تا زمانی که در استان خوزستان هستند از اين برنج مصرف کنند.

تمام دوستان و فاميل وبستگان که به خوزستان سفر میکنند با مصرف این برنج در وعده غذایی نهار یا شام از آن لذت میبرند و بعد از برگشتن به شهر و دیار خود از این برنج به عنوان سوغات خوزستان به همراه خود میبرند.

از برنج عنبر بو خوزستان در رستورانها و هتل های شهری و بیرون شهری استفاده ميشود و مصرف این برنج برای هر انسانی خاطر انگیز است که بوی خوش و طعم عالی آن به یادگار خواهد ماند.