تماس با بخش فروش

جهت خرید برنج عنبربو لطفا با مدیریت وب سایت برنج گستر تماس بگیرید:

آقای بهداروند:

مقایسه و تفاوت برنج عنبربو با برنج های خارجی

شناسه: 6 آخرین ویرایش: سه شنبه 21 اسفند 1397

برنج عنبربو اعلا درجه یک در استان خوزستان علاوه بر مصرف خانواده ها و رستورنها به عنوان برنج صادراتی به استانهای شمال و استانهای دیگر میباشد و به خاطر عدم شناخت برنج عنبربو استان خوزستان آن را به عنوان برنج شمال یا برنج های دیگر معرفی میکنند.

این برنج برخلاف برنجهای خارجی که دارای سرب و مواد نگهدارنده و شیمیایی و انواع سرطانها میباشد، برنج عنبربو خوزستان در نهايت کیفیت و طعم خوش عاری از هرگونه مواد شیمیایی میباشد.

برنج های خارجی با مواد شیمیایی ترکیب میشوند و اثر بد بر سلامت بدن دارند ولی برنج عنبربو استان خوزستان یکی از بهترین سوغات استان خوزستان به شهر و استانها و کشورهای همسایه در دور و نزدیک میباشد که با مصرف این برنج سلامتی هر ایرانی تضمین میشود.

و برای هر سفره ایرانی طعم خوش غذا را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد و مصرف برنج عنبربو نهایت لذت و طعم خوش غذا را به همراه دارد و خانواده های ایرانی از مصرف آن لذت میبرند.

برنج عنبربو شاید قد و ظاهر کشیده ای نسبت به برنج های خارجی دیگر نداشته باشد ولی بو و طعم و ارزش غذایی بالایی دارد. این برنج اصلا قابل قیاس با برنج های خارجی که مملو از سورب و مواد نگهدارنده و مضر میباشند، نیست.