تماس با بخش فروش

جهت خرید برنج عنبربو لطفا با مدیریت وب سایت برنج گستر تماس بگیرید:

آقای بهداروند:

پخش عمده برنج عنبربو اعلا استان خوزستان

شناسه: 5 آخرین ویرایش: شنبه 11 اسفند 1397

آماده فروش به تمام استانها و شهرستانها میباشد.

ویژگی های برنج عنبربو

برنج عنبربو از بهترین و با کیفیت ترین برنج شالیزارهای جنوب میباشد که دارای طعم و مزه ی عالی و لذیذ میباشد و از گروه غلات میباشد. این برنج دارای بهترین خواص درمانی و فیبر غذایی بالا برای سلامت بدن میباشد.

کمک به هضم غذا معده دستگاه گوارش و روده میباشد.

پخت سریع و جذب آسان و خواص درمانی و جلوگیری از پوکی استخوان وجود اهن کلسیم فیبر غذایی بالا طعم عالی و بوی خوش برنج از ویژگیهای این برنج است.

برنج عنبربو خوزستان برسر سفری ایرانی در کنار غذاها و خورشتهای دیگر بهترین سفره ایرانی تکمیل میکند که هرانسانی را برای غذا خوردن به وسوسه می اندازد که نمیتوان از آن غذا و برنج بگذرد.

برنج عنبر بو با طعم عالی یکی از پر فروشترین مواد غذایی ایرانی در تمام سال است. درطول یک سال و در شبانه روز در تمام خانواده های ایرانی مصرف میشود و یکی از مکمل های غذا در رستورنها و جشنواره ها و مجالس سوگواری و عروسی و ایام مذهبی و ديگر مراسمات صرف میشود.

پخش عمده برنج عنبربو اعلا

وب سایت برنج گستر برای فروش برنج به تمام اورگانهای دولتی، شرکت ها و اداراجات آماده عرضه برنج اعلا میباشد که با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد.

درصورتیکه مایل هستید برنج عنبربو اعلا کشت شده در شالیزارهای استان خوزستان را با قیمت مناسب خریداری کنید لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.

آماده فروش و ارسال این برنج به شهرها و استانهای مختلف میباشیم.