تماس با بخش فروش

جهت خرید برنج عنبربو لطفا با مدیریت وب سایت برنج گستر تماس بگیرید:

آقای بهداروند:

بهترین برنج ایرانی کدام است

شناسه: 3 آخرین ویرایش: دوشنبه 08 بهمن 1397

برنج عنبربو خوزستان یکی از بهترین برنج های ایرانی و از بهترین شالیزارهای حاصلخیز خاک جنوب میباشد که به خاطر شرایط اقلیمی استان خوزستان دارای ویژگی های قابل توجهی میباشد.

برنج عنبربو سرشار از آهن و فیبر و تمام مواد معدنی مورد نیاز بدن است و اين برنج به خاطر طبیعی بودن و خوش طعم و و لذیذ بودن از خیلی از برنج های درون بازار با کیفت تر است و با جرات میتوان گفت این برنج در بازار رقیبی ندارد.

تنها مشکل این برنج شکل ظاهری اوست که به خاطر قد کوتاه آن است و متاسفانه مردم گول ظاهر برنج های خارجی را که با قد کشیده و آمیخته با مواد شیمیایی و سرب تشکیل شده است را می خورند.

برنج های کشورهای وارد کننده مثل هند، تایلند، پاکستان، ويتنام و غیره... که مردم گول ظاهر و تبلیغات آنها را میخورند و با صرف پولهای گزاف برای خرید این نوع برنج ها کمکی که به سلامت اعضای خانواده نمیکنند هیچ بلکه با خرید این نوع برنج ها سلامت خانوادهای ایرانی را به خطر می اندازد و عوارض ناخوشایندی این نوع برنج ها بر سلامت مردم و اجتماع دارد.

ما میکوشیم با مصرف کالای ایرانی که یکی از آنها برنج عنبر بو خوزستان است علاوه بر کمک به تولید کشاورزان و اشتغالزایی و مصرف درست برنج عنبربو خوزستان و تضمین سلامت تمام خانوادها و مردم ایران گامی در تولید و سلامت اجتماع برداریم.